UI/UX designer

JCD.pl Elastyczna  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Szukamy UI/UX Designera, który zasili nasz zespół i wesprze w realizacji coraz szybciej rosnącej liczby projektów.

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

Projektujemy i wdrażamy strony www, aplikacje, systemy informatyczne.

Współpracujemy z klientami polskimi i międzynarodowymi, startupami i korporacjami. Prowadzimy wewnętrzne projekty – stworzyliśmy takie startupy jak Symu.co czy Windu CMS.

Znaleźliśmy się też w czołówce polskich zespołów UI/UX według rankingu serwisu Dribbble: sprawdź nasze portfolio: https://dribbble.com/jcd

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem projektantów, badaczy i programistów. Decyzje projektowe opieramy na badaniach użytkowników i analizie biznesowej.

Nie projektujemy rzeczy, które są tylko „ładne” – nasz cel to zrozumienie a potem rozwiązanie problemów odbiorców, użytkowników strony, aplikacji, sklepu. Dlatego szukamy grafików, którzy preferują podobny styl pracy, rozumieją czym jest użyteczność, dostępność, funkcjonalność.

U nas projektant UI uczestniczy również procesie badawczym, na zakończenie którego dostaje komplet wniosków i rekomendacji projektowych.

Zadania projektanta:

  • projektowanie stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz webowych, szukanie nowych rozwiązań
  • współpraca z zespołem developerów oraz badaczy UX przy wdrażaniu projektów
  • praca przy projektach zewnętrznych i wewnętrznych

Niezbędne będą:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu interfejsów mobilnych oraz webowych
  • Doskonałe umiejętności wizualnego projektowania interfejsów
  • Umiejętność szukania odpowiedzi w przypadku problematycznych rozwiązań UX
  • Umiejętność robienia szybkich wireframów
  • Doskonała znajomość: Figma/Sketch oraz pakietu Adobe (Illustrator, InDesign)
  • Portfolio na minimum 10 prac z zakresu projektowania UI/UX
  • wysoka etyka pracy, lojalność i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 6000-10000zł netto B2B adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Wsparcie w rozwoju – np. możliwość realizacji wewnętrznych projektów, dostęp do firmowej biblioteczki, możliwość dofinansowania szkoleń
  • Realny wpływ na to co dzieje nie w firmie i realizowanych projektach
  • Elastyczne podejście do czasu pracy
  • Praca w fajnym zespole, w nieformalnej, startupowej atmosferze, w biurze na warszawskich Bielanach