UI/UX Designer | praca zdalna

Web Bespokers Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem aplikacji webowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w atmosferze szacunku, szczerości i wzajemnego zaufania. Działamy odpowiedzialnie, transparentnie, w sposób zorganizowany, służąc sobie wzajemnie pomocą i wyrozumiałością. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

W związku z potrzebą powiększenia zespołu projektowego, poszukujemy dodatkowej osoby do stałej współpracy na stanowisko:

UI/UX Designer

praca zdalna, w niepełnym wymiarze

 Twoje zadania:

  • współpraca z zespołem firmy i zespołem klienta w celu tworzenia całościowych rozwiązań,

  • opracowanie aplikacji pod względem strukturalnym i funkcjonalnym, tworzenie makiet funkcjonalnych,

  • projektowanie intuicyjnych interfejsów, argumentowanie i uzasadnianie decyzji projektowych,

  • analiza i definiowanie problemów, proponowanie rozwiązań,

  • optymalizacja istniejących rozwiązań webowych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  •  min. 2 lata doświadczenia w branży UX/UI popartego portfolio,
  • doświadczenia w prototypowaniu oraz tworzeniu makiet,

  • doświadczenia w tworzeniu projektów webowych,

  • zainteresowania trendami w projektowaniu i nowymi technologiami,

  • kreatywności i zdolności analitycznych,

  • lojalności, odpowiedzialności, samodyscypliny, samodzielności,

  • umiejętności poprawnej, rzeczowej, logicznej i kulturalnej komunikacji,

  • terminowości, umiejętnego zarządzania czasem i ryzykiem,

  • znajomości angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację pisaną i mówioną,

  • motywacji i chęci do nauki.

 Oferujemy:

  • stałą współpracę z elastycznym wymiarem czasu pracy, dostosowanym do Twojej dyspozycyjności i preferencji,

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,

  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,

  • udział w ciekawych i rozwojowych, międzynarodowych projektach IT,

  • po okresie przygotowawczym: dużą samodzielność i swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji,

  • możliwość wprowadzania usprawnień, otwartość na pomysły, sugestie, inicjatywy,

  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne,

  • możliwość rozwoju zawodowego i współpracy w pełnym wymiarze,

  • pracę całkowicie zdalną,

  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B,

  • rozliczenie miesięczne lub godzinowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub przez formularz:

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Web Bespokers, ul Wroniecka 25, 62-045 Pniewy (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Web Bespokers danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem recruitment@web-bespokers.com.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesiące od zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy od zakończenia rekrutacji Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 5 lat od zakończenia rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem recruitment@web-bespokers.com

e-mail: recruitment@web-bespokers.com

formularz pracodawcy: https://web-bespokers.zohorecruit.eu/recruit/Portal.na?digest=52P4qR1eiFjJMPC2TNhpL4S@Sdvps5Au5Ok0Jo@WoBI-