UI designer /Visual designer

Slideworx Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

Główne zadanie zespołu graficznego, do którego będziesz należeć to wyznaczanie nowych trendów w wizualizacji danych online. Praca nad projektami odbywa się w Poznaniu, natomiast ich zasięg jest ogólnoświatowy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Tworzenie interfejsów aplikacji raportujących/analitycznych;
  • Tworzenie nowoczesnej wizualizacji danych online w grafice wektorowej;
  • Wprowadzanie standardów wizualizacyjnych i kontrola ich wdrażania.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe, w tym przede wszystkim: Illustrator, InDesign, Photoshop;
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu interfejsów oraz dobra znajomość zagadnień UX;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozumienia danych.

SlideWorx oferuje:

  • Zróżnicowany zakres obowiązków w prestiżowych projektach i wielojęzycznym środowisku
  • Szkolenia i kursy językowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz roczną premię
  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników (karta fitness, prywatna opieka medyczna)
  • Cotygodniowe lunche w siedzibie firmy
  • Coroczne wycieczki firmowe i piknik rodzinny;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta.

Jeśli jesteś naprawdę dobry w tym, co robisz i chcesz pracować wśród najlepszych oraz pomóc nam w osiągnięciu dużego, międzynarodowego sukcesu, wyślij swoje CV na adres:
jobs@slideworx.com