UI Designer (Design System Team)

Bank Pekao S.A. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Poszukujemy UI Designera do jednego z największych banków w Polsce, który będzie w zespole odpowiedzialnym za tworzenie i wdrożenie design systemu banku.

Szukamy osoby, która:

  • Rozumie ideę tworzenia Design Systemu oraz jego benefity
  • Zadaje odpowiednie pytania, żeby zdobyć niezbędne informacje
  • Potrafi umiejętnie tworzyć spójne zasady projektowe i język wizualny interfejsu oraz wdrożyć je w życie
  • Ma doświadczenie w budowaniu interfejsów aplikacji oraz wiedzę o ich ograniczeniach
  • Zna narzędzia tj. Sketch, Principle, Pakiet Adobe
  • Ceni sobie pracę w zespole, bardziej niż indywidualną
  • Potrafi przyjąć konstruktywną krytykę, ale też obronić swoje decyzje projektowe, przedstawiając przekonujące argumenty

Mile widziane umiejętności:

  • Projektowanie przejrzystych ikon
  • Tworzenie pięknych ilustracji
  • Tworzenie animacji, które wspierają interfejs

Obowiązki

  • Tworzenie komponentów: od etapu odkrywania potrzeb i zbierania wymagań po wsparcie we wdrożeniu
  • Tworzenie dokumentacji oraz wytycznych projektowych
  • Rozwój dokumentacji i biblioteki

Co możemy zaoferować:

  • Praca na kontrakt B2B w pełnym wymiarze godzin za konkurencyjną na rynku stawkę
  • Pracę w kilkuosobowym zespole Design System, który się wspiera i super się dogaduje
  • Współpracę z kilkudziesięcioosobowym zespołem projektantów UX
  • Holistyczne podejście do projektowania
  • Bycie częścią zespołu składającego się z doświadczonych profesjonalistów
  • Komputer służbowy Apple MacBook Pro
  • Możliwość pracy zdalnej

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

CV prosimy wysyłać na krystian.kmiec@pekao.com.pl
Do CV prosimy dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.