UI designer

Bank Pekao S.A. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Poszukujemy UI designera/ki do jednego z największych banków w Polsce (digital banking).

Szukamy osoby, która:

  • Ma przynajmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu UI
  • Zna bardzo dobrze specyfikę projektowania interfejsów na iOS i Android
  • Ma doświadczenie w pracy z projektantami UX i programistami
  • Ma doświadczenie w pracy z Design Systemem
  • Posiada bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Zna narzędzia: Sketch, Zeplin, Jira

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika dla aplikacji mobilnej (w przyszłości możliwe, że również strony internetowe)
  • Codzienna praca z zespołem UX i programistami
  • Praca z Design Systemem
  • Dostarczanie wytycznych dotyczących UI dla programistów

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie B2B
  • Komputer służbowy Apple MacBook Pro
  • Możliwość pracy zdalnej 100% przynajmniej do końca roku 2021 (lub dłużej, trwają ustalenia wewnątrz firmy)
  • Nowoczesne biuro na Mokotowie
  • Pracę w zespole UX/UI (15 osób)
  • Super-fajną atmosferę w zespole

O nas:

Jesteśmy 15 osobowym zespołem. Cały czas się rozwijamy i poprawiamy sposób w jaki pracujemy. Nasz zespół składa się z projektantów UX i zespołu Design Systemu. Współpracujemy na co dzień z zespołem UX researcherów, z deweloperami, z biznesem.

Tworzymy produkty cyfrowe, z których korzysta ponad 1,5 mln użytkowników na co dzień.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Wyślij CV + portfolio na adres mariusz.posadowski2@pekao.com.pl