UI Designer

Ailleron S.A. Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

Dołącz do UX/UI Lab i wspólnie realizujmy projekty pełne wyzwań w różnych zakątkach świata. Szukamy osoby, która najlepiej czuje się w warstwie wizualnej, dba o jakość, szczegóły i lubi przy tym współpracę z klientami.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Projektowanie i prowadzenie procesu tworzenia interfejsów graficznych na podstawie makiet dostarczonych przez UX Designera
  • Optymalizacja oraz rozwój istniejących produktów
  • Współtworzenie style guides i design systemów dla produktów Ailleron oraz naszych klientów
  • Tworzenie animacji (możemy Cię nauczyć, jeśli do tej pory ich nie realizowałeś/aś)
  • Współpraca z klientami, UX designerami, analitykami i programistami zapewniająca efektywne dostarczenie produktu
  • Uczestnictwo w dyskusji o proponowanych rozwiązaniach oraz doradzanie klientom

Jakie mamy oczekiwania?

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych
  • Posiadasz portfolio potwierdzające Twoje kompetencje
  • Znasz i korzystasz płynnie z narzędzi typu: Sketch, Figma
  • Znasz zasady dobrego UX i nie opierasz się tylko na intuicji
  • Nie są Ci obojętne potrzeby użytkowników i uwzględniasz je w projektowanych produktach
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność tworzenia animacji (np. w Principle, Protopie)
  • Umiejętność tworzenia i rozwijania design systemów
  • Znajomość standardu WCAG 2.1

Zapewniamy Ci:

  • Aktualnie w pełni praca zdalna, docelowo planowany model hybrydowy
  • Wspaniały, inspirujący zespół, który możesz poznać na etapie rekrutacji
  • Sprzęt (Macbook) i oprogramowanie (Sketch, Zeplin, Principle etc.)
  • Jasny podział zadań, korzystamy z Trello oraz JIRY

Nie boimy się ambitnych wyzwań zawodowych przez co nieustannie się rozwijamy. Zobacz za co jeszcze lubimy pracę w Ailleron:

  • Elastyczne zatrudnienie
  • Brak dresscode
  • Pracuj jak i gdzie chcesz
  • Wspólne integracje
  • Firmowa biblioteka
  • Prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • Angielski z native speaker’em
  • 80 godzin szkoleniowych na rozwój
  • Codziennie świeże owoce i kawa