UI Designer

Picadilla Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

UI Designer

W Picadilla cenimy ludzi odważnych, odpowiedzialnych i takich, których wyróżnia ciekawość zawodowa. Jeśli posiadasz te cechy – czytaj dalej! Szukamy UI Designera, który stworzy nieprzeciętny UI dla naszych gier mobilnych.

Obowiązki:

  • tworzenie czytelnych i atrakcyjnych elementów 2D,
  • projektowanie interfejsu użytkownika w oparciu o istniejący projekt,
  • makietowanie rozwiązań, projektowanie user flow i efektywna komunikacja interakcji gracza,
  • dobór kolorów, czcionek, struktury informacji w przygotowywanych projektach,
  • projektowanie ikon i przycisków w grze,
  • tworzenie okien do gier match3/city builder pod kątem obsługiwania różnych rozdzielczości,
  • optymalizacja okien do gier pod kątem silnika (Unity),
  • eksportowanie i optymalizowanie grafik dla gier mobilnych,
  • współpraca z członkami zespołu różnych specjalizacji, by spełniać konkretne i przemyślane założenia produktowe,
  • budowanie UI w Unity.

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia interfejsu gry (UI),
  • doświadczenie w pracy przy zrealizowanej grze 2D,
  • umiejętność tworzenia ikon i logotypów do gier mobilnych,
  • doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych do gier (portfolio),
  • zrozumienie procesu tworzenia gier f2p,
  • iterowanie rozwiązań na podstawie danych i feedbacku użytkownika,
  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki,
  • znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator,
  • bycie na bieżąco z trendami i technikami projektowania.

Dodatkowym atutem będą: podstawowa znajomość Unity, oraz doświadczenie z zakresu UX.

Co oferujemy:

  • pracę zdalną z obowiązkowym udziałem w Demo Day (spotkaniach ogólnofirmowych) we Wrocławiu raz w miesiącu,
  • wybrany przez Ciebie rodzaj umowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • lekcje angielskiego w godzinach pracy,
  • comiesięczne integracje.

CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na adres: kariera@picadilla.com

Prosimy o dodanie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Picadilla Games sp. z o.o. sp. k., w celu prowadzenia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."