UI Designer

Nationale-Nederlanden Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

ARTYSTYCZNY NIEŁAD? TO MOŻE BYĆ NA BIURKU.
A W PROJEKTACH DESIGN SYSTEM TO PODSTAWA.

Tu nie ma mowy o żadnym bałaganie: my naprawdę chcemy tworzyć od podstaw produkty cyfrowe wraz z całą biblioteką komponentów. Mamy już wizję, roadmapę i budżet na stworzenie najlepszych na rynku rozwiązań cyfrowych – dla klientów, dla siebie nawzajem i dla społeczności, w której działamy. Jedyne czego nam brakuje, to utalentowani projektanci, którzy wspólnie z nami stworzą mocny zespół projektowy, który sprawi, że nasza wizja się zmaterializuje. Dlatego tworzymy organizację, w której promujemy współpracę i dzielenie się wiedzą oraz dajemy przestrzeń i narzędzia do skutecznego działania. A artystyczny nieład jest akceptowalny na biurku, o ile jesteś w stanie się w nim odnaleźć.

Aktualnie budujemy cały zespół UX/UI, do którego możesz dołączyć jako UI Designer!

Jeżeli czujesz, że:

  • Wytyczne brandowe to wyzwanie, ale nigdy przeszkoda
  • Masz własny styl i w grafice nie myślisz schematami
  • Lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi, stale dzieląc się inspiracjami
  • Chcesz się rozwijać w kierunku UX, a nie tylko żonglować Adobe CS,

to przyjrzyj się naszej ofercie.

Jako UI Designer w NN będziesz:

  • Przygotowywać propozycje rozwiązań w postaci interfejsów desktopowych i mobilnych dla problemów przedstawianych przez zespół projektowy
  • Przygotować projekty w formie gotowej do wdrożenia przez programistów
  • Współpracować z Frontend developerami przy wdrażaniu zaprojektowanych ekranów
  • Aktywnie uczestniczyć w przygotowaniu i realizacji warsztatów zarówno z członkami zespołu jak i zewnętrznymi interesariuszami

A także realizować bardziej typowe zadania:

  • Przygotowywać wersje high fidelity ekranów w oparciu o makiety low fidelity i wymagania przygotowane w formie user stories
  • Projektować mikrointerakcje w postaci animacji komunikujących oczekiwany sposób zachowania interfejsu
  • Tworzyć nowe komponenty uzupełniające istniejący design system
  • Projektować ilustracje dopasowane kontekstowo do kroków procesów/stanów aplikacji
  • Współpracować z zespołem brandu, Lead UX Designerem, pozostałymi UX i UI Designerami oraz UX Researcherami w celu zapewnienia spójności projektowanego rozwiązania
Do tej pracy potrzebne Ci będą:

  • Biegłość w posługiwaniu się programami: Figma, Adobe Illustrator, Photoshop, After Effects, Premiere
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w projektowaniu w międzynarodowym środowisku
  • Portfolio ilustrujące biegłość w proponowaniu rozwiązań dla serwisów www, systemów RWD oraz aplikacji mobilnych
  • Umiejętność prezentowania i argumentowania tworzonych rozwiązań
  • Zmysł estetyczny i znajomość najlepszych praktyk dotyczących użyteczności
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w j. angielskim
  • Doświadczenie w pracy w zespole projektowym reprezentującym szeroki wachlarz kompetencji (Product Owner, UX Designer, UX Researcherzy, Front- i Backend deweloperzy, Analitycy biznesowi, Architekci)

Pochwal się, jeżeli masz też:

  • Doświadczenie w tworzeniu design systemów/bibliotek komponentów
  • Umiejętność tworzenia animacji produktowych z wykorzystaniem After Effects/Adobe Premiere
  • Dodatkowe wykształcenie w kierunku UX
Najlepsze, co mamy dla Ciebie:

  • Praca w metodyce Agile w ramach multidyscyplinarnego zespołu
  • Możliwość współtworzenia od podstaw przełomowych rozwiązań na rynku insur-tech
  • Program wolontariacki
  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym Powiślu
  • Ask Henry – personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu
  • Zdalne wprowadzenie do pracy i elastyczny czas pracy
  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy
  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości
  • Wirtualne zajęcia dla dzieci (animacje, programowanie, gimnastyka)
  • Kafeteria benefitów oraz płatny program poleceń pracowników
  • Medicover i ubezpieczenie grupowe