UI Designer

Symetria UX Umowa o pracę lub B2B  Poznań, wielkopolskie, Polska

Wspieramy największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji ich celów biznesowych świadcząc usługi projektowe i badawcze z obszaru biznesu online i offline. Jesteśmy częścią międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, dzięki czemu dostarczamy klientom know-how z globalnych projektów oraz prowadzimy w Polsce program certyfikacji UX-PM.

W związku z dużym międzynarodowym projektem szukamy osoby, która pomoże nam zadbać o warstwę wizualną naszych projektów.

UI Designer

nr ref. UID/04/20

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • współtworzenie koncepcji UI razem z projektantami i badaczami UX
  • projektowanie styleguide’ów oraz design systemów
  • tworzenie interfejsów dla stron WWW, aplikacji desktop, mobile
  • projektowanie animacji UI i interakcji

Szukamy osoby, która:

  • biegle posługuje się oprogramowaniem Sketch, mile widziana znajomość Protopie lub Principle
  • swobodnie komunikuje się w języku angielskim (poziom min. B2)
  • posiada min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych i może pokazać nam swoje portfolio
  • umiejętnie prezentuje i argumentuje tworzone rozwiązania
  • jest komunikatywna i umie pracować w zespole
  • jest dokładna i zwraca uwagę na detale
  • ma zajawkę na UI/UX

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie 7000-9000 zł netto (B2B)
  • premię kwartalną uzależnioną od realizacji celu finansowego przez firmę (do 1500 zł kwartalnie)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1500 zł rocznie
  • pracę dla rozpoznawalnych polskich i międzynarodowych marek
  • darmową wejściówkę na certyfikowane szkolenie UX-PM oraz możliwość pracy w roli trenera
  • świeże owoce, bakalie i dobrą kawę w naszym biurze, które zlokalizowane jest niedaleko parku Wilsona w Poznaniu
  • udział w regularnych spotkaniach i imprezach integracyjnych
  • lekcje angielskiego
  • dostęp do firmowej biblioteczki pełnej tytułów branżowych
  • możliwość wykupienia karty Multisport lub ubezpieczenia zdrowotnego (po roku pracy jeden z benefitów gratis, a po dwóch latach obydwa)
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery
  • naprawdę miłą atmosferę pracy 😊

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej wejdź na stronę symetria.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres praca@symetria.pl

W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: UID/04/20.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”