UI Designer

Effectively sp. z o.o. Kontrakt B2B  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Effectively jest studiem graficznym z Wrocławia stworzonym z misją pracy na wysokim poziomie projektowym, w celu udoskonalania zarówno doświadczeń użytkownika, jak i konwersji i ROI naszych klientów.

Nie jesteśmy zatem tylko kolejną agencją na rynku, lecz zespołem, który nie ustaje w staraniach o lepszy internet, lepsze strony internetowe i aplikacje.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie responsywnych stron internetowych,
  • Projektowanie produktów SaaS,
  • Projektowanie aplikacji mobilnych.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Swobodne korzystanie z programu Sketch / Figmy / pakietu Adobe (Photoshop, Xd, Illustrator),
  • Znajomość zasad typografii i umiejętność doboru (par) fontów,
  • Orientowanie się w trendach projektowych,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w napiętych terminach,
  • Dbałość o detale, kreatywność,
  • Duża samodzielność i dobra organizacja w realizacji zadań,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość podstaw UX.

Na co możesz liczyć:

  • Wynagrodzenie 6,000 PLN do 12,000 PLN netto (w zależności od poziomu – regular/senior),
  • Dostęp do platformy e-learningowej eduweb.pl / treehouse,
  • 26 dni płatnego urlopu,
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera pracy,
  • Pracujemy dla klientów z całego świata,
  • Firma jest budowana od fundamentów więc masz okazję stać się jej integralną częścią,
  • Nowoczesne podejście do biznesu,
  • Młody zaangażowany zespół,
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia.

Wyślij zgłoszenie na email: contact@effectively.studio załączając CV oraz link do portfolio.