UI Designer

Orange Polska S.A. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Zadania

  • projektowanie interfejsów graficznych dla serwisów web i aplikacji
  • optymalizowanie istniejących rozwiązań projektowych
  • dbanie o szczegóły, kompozycję, zgodność pracy ze standardem WCAG 2.0
  • merytoryczne uzasadnianie decyzji projektowych (także w języku angielskim)
  • korzystanie z badań i analiz ścieżek użytkownika
  • współpraca z UX Designerami, UX Researcherami i Developerami

Pasujesz do nas jeśli

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej lub dużej firmie – poparte portfolio wykonanych prac
  • masz doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych – poparte portfolio wykonanych prac
  • znasz program Sketch na bardzo dobrym poziomie
  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • jesteś kreatywny i potrafisz skutecznie pracować w dynamicznym środowisku
  • umiesz pracować w środowisku Agile, korzystasz z Jira / Confluence – to będzie dodatkowym atutem

Mamy dla Ciebie

  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową bez limitów, pracowniczy program emerytalny
  • przestrzeń do inicjatywy
  • pracę z inspirującymi i ciekawymi ludźmi
  • dobrze zaopatrzone i ciekawie zaaranżowane biuro (kawiarnie, kantyna, patio, przestrzeń do odpoczynku)
  • sprzęt (Macbook Pro) i oprogramowanie (Sketch, Zeplin, Invision etc.)
  • nieustanny rozwój: szkolenia i udział w konferencjach branżowych
  • nieformalną, przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie przełożonego
  • jasny podział zadań i wsparcie w ich realizacji

Obszar firmy

Digital i Performance Marketing