UI Designer

Dentsu Aegis Network Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Projektowanie graficzne interface’ów (RWD, Apps )
  • Przygotowywanie elementów graficznych do wdrożenia technologicznego
  • Tworzenie i korzystanie ze styleguide’ów oraz brandbook’ów
  • Identyfikowanie problemów w komunikacji wizualnej i umiejętność ich poprawy
  • Tworzenie statycznych i interaktywnych prototypów high-fidelity
  • Zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych, ograniczeń technologicznych, rozwiązań konkurencji
  • Możliwość przejęcia inicjatywy projektowej z szerokiego portfolio całej grupy Dentsu Aegis Network, i faktycznego wpływu na rozwój biznesu klienckiego
  • Wpływ na tworzenie powstającego zespołu projektowego o szerokiej ekspertyzie w zakresie rozwoju produktu

Dołącz do nas, jeśli:

  • Znasz i świadomie używasz UI design patterns/ guidelines
  • Świadomie dobierasz typografię, ikonografię i potrafisz uzasadnić swój wybór
  • Masz poczucie estetyki z poszanowaniem użyteczności
  • Posiadasz umiejętność współpracy w zespole (z UX Designerami, Developerami) oraz z Klientem agencyjnym
  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim – poziom min B2
  • Masz więcej niż 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu dla RWD/Aplikacji
  • Nie obce ci jest środowisko agencyjne
  • Masz ciekawe realizacje na Behance / Dribble ( lub link do twojego portoflio)

Mile widziane:

  • Podstawowe umiejętności front-end’owe: HTML5, CSS3 i JavaScript
  • Umiejętność projektowania interaktywnych prototypów i animacji

Narzędzia:

  • Adobe XD, Photoshop, Ilustrator,
  • (opcj. Sketch, Invision, Zeplin, Figma)
  • Podstawy Axure

Co mamy dla Ciebie w zamian?

  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE
  • Finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie w Generali
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi
  • Kartę sportową OK System
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz szerokie możliwości rozwoju w obszarze komunikacji mediowej
  • Program dla osób o wysokim potencjale Route 500