UI Designer

Wakacje.pl Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Dynamiczny wzrost Wakacje.pl i zmiany zachodzące na rynku usług turystycznych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń oraz znalezienia stabilnego i atrakcyjnego zatrudnienia.

Zadania:

  • projektowanie interfejsów użytkowania,
  • przygotowywanie interaktywnych prototypów projektowanych rozwiązań,
  • współpraca z innymi członkami zespołów projektowych,
  • praca nad projektowaniem i nadzór nada jakością wdrażanych i aktualizowanych komponentów w ramach Design System Team

Wymagania:

  • portfolio projektów (min 2 lata doświadczenia),
  • biegła obsługa Sketch (lub Adobe Photoshop i chęć szybkiej nauki Sketch),
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność tworzenia interaktywnych prototypów,
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu UI

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość HTML/CSS w stopniu umożliwiającym tworzenie lepszych projektów
  • umiejętność pracy z wnioskami z badań i prezentacji ich syntezy w postaci projektu
  • doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce
  • znajomość metodologii Design System
  • umiejętność przygotowywania testów A/B

Oferujemy:

  • pakiet socjalny (Karta Multisoprt, Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna),
  • pracę w ciekawych, złożonych technologicznych projektach,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze,
  • realna perspektywa rozwoju i awansu,
  • praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.

Wyślij CV + portfolio bezpośrednio na adres maciej.wieczorek@wakacje.pl