UI Artist

CreativeForge Games Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Firma CreativeForge Games S.A. z Warszawy, twórca gier Hard West oraz Ancient Space, w związku z dynamicznym rozwojem i produkcją nowej gry na PC/konsole, poszukuje do zespołu osoby na stanowisko:

UI artist (artysta interfejsu)

Zadania:

  • projektowanie graficzne interfejsu użytkownika;
  • przygotowywanie assetów koniecznych do wykonania interfejsu;
  • wdrażanie w/w assetów w kooperacji z projektantami UX;

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy nad grafiką interfejsu popartego stosownym portfolio;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
  • wysokiej kultury osobistej oraz kompetencji komunikacyjnych;
  • umiejętności współpracy z innymi oraz sumienności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań;

Znajomość technologii Unreal Engine (oraz UMG UI) będzie istotną, dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • pracę przy nowym, ciekawym projekcie, w doświadczonym i zgranym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania;
  • dużą swobodę twórczą w ramach, z rozmachem zakrojonego, projektu;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną i kreatywną atmosferę zgranego zespołu;

Praca w siedzibie firmy w Warszawie, w dogodnej lokalizacji (niedaleko stacji metra), wyłącznie w pełnym wymiarze czasu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji, w postaci CV, portfolio oraz listu motywacyjnego na adres praca@creativeforge.pl.

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.