UI Artist

OneMoreGame.STUDIO Umowa o pracę lub B2B  Kraków, małopolskie, Polska

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój gry i rozpocząć karierę w gamedevie? Dołącz do zespołu tworzącego mobilną grę RPG. Zostaw nam swoje zgłoszenie, a my zajmiemy się resztą.

Twoje zadania

  • Kompleksowe tworzenie i dbanie o spójność interfejsu mobilnej gry RPG
  • Zapewnienie dobrego user experience gracza
  • Współpraca z programistami przy wdrażaniu stworzonych projektów i nadzór nad jakością tworzonych elementów (Unity)
  • Dostosowywanie stylu graficznego do potrzeb i wymagań projektu
  • Aktywne uczestniczenie w procesie projektowym w grupie artystów i game designerów

Twoje skille

  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika (szczególnie w branży gier) poparte portfolio
  • Biegła znajomość programów Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
  • Znajomość procesu projektowania UX i umiejętność jego wdrażania w projekcie
  • Dobra znajomość typografii i zasad kompozycji
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań user-friendly
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Kreatywność, otwartość, zaangażowanie i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzenie interfejsów do produktów mobilnych
  • Umiejętność tworzenia koncepcji animacji dla interfejsu
  • Znajomość programu Unity 2d
  • Pasja do gier, szczególnie mobilnych, a najlepiej RPG

Oferujemy

  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie, w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze

Wyślij swoje cv n: jobs@onemoregame.studio