UI Artist

Immersion Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

W Immersion od ponad 3 lat tworzymy aplikacje biznesowe i gry w technologii VR i AR dla użytkowników na całym świecie. Jeżeli chcesz się rozwijać w obszarze nowych technologii i masz doświadczenie jako UI artist wyślij do nas swoją aplikację wraz z portfolio – chcemy się dowiedzieć kim jesteś oraz jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie.

Szukamy osób do pracy w biurze na Ursynowie (blisko stacji metra) w pełnym wymiarze godzin.

Zadania:

  • projektowanie graficzne interfejsu użytkownika;
  • przygotowywanie assetów koniecznych do wykonania interfejsu;
  • znajomość silników Unity i/lub Unreal mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w technologii AR i VR;
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole oraz elastyczne godziny pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania.

Portfolio oraz CV prosimy wysyłać na: jobs@immersion.pl