Stażysta w dziale UX

Isobar Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Stażysta w dziale UX agencji interaktywnej Isobar poszukiwany:)

Główne obowiązki:
– Projektowanie interfejsów użytkownika pod okiem
– Opisywanie koncepcji interfejsów i założeń funkcjonalnych
– Opracowanie benchmarków i analiz konkurencji

Nasze oczekiwania:
– Ambitny student 4-5 roku
– Wiedza teoretyczna z zakresu ogólnie rozumianego UX
– Podstawy programu Axure RP lub innego oprogramowania do tworzenia makiet,
– Otwartości umysłu, twórczego podejścia do zadań, kreowania innowacyjnych rozwiązań,
– Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym (komunikatywnym).

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie stażowe,
– Wymianę doświadczeń ze specjalistami ze swojej profesji,
– Przyjazną i swobodną atmosferę pracy,
– Staż w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej częścią globalnej struktury organizacyjnej,
– Udział w realizacji projektów dla międzynarodowych klientów,
– Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej.

CV proszę nadesłać na adres marcin.zarebski@dentsuaegis.com z dopiskiem STAŻ UX.