Stażysta – Projektant User Experience

Centralny Ośrodek Informatyki Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Opis oferty:

Jako członek Zespołu User Experience weźmiesz udział w projektowaniu nowych e-usług oraz rozwoju Systemu Rejestrów Państwowych dla obywateli i urzędników, we współpracy z zespołem analityków, architektów, programistów i testerów, redaktorami oraz kierownikami projektów.

Pokażemy Ci jak:

  • tworzyć makiety projektowanych rozwiązań
  • tworzyć formularze wniosków i zgłoszeń online pozwalających załatwić sprawy urzędowe przez internet
  • wygląda obsługa urzędowych procesów back office i front desk

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie makiet projektowanych rozwiązań
  • pisanie analiz i raportów
  • udział w bieżących spotkaniach projektowych
  • współpraca, a zwłaszcza klarowna komunikacja z członkami zespołu wytwórczego
  • ikona Poszukiwane kompetencje:
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z projektowaniem UX (architektura informacji, użyteczność, interakcje) oraz badaniami użytkowników
  • mile widziana ogólna znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania, podziału ról i przebiegu procesów
  • przynajmniej podstawowa znajomość jednego z programów do makiet (preferowane Axure) lub programów graficznych
  • zaangażowanie (szukamy kogoś, komu zależy)
  • pasja w kierunku UX – szukamy osób, które wiedzą, że chcą się rozwijać w tym kierunku
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne (i nie jest to pusty slogan)

Oferujemy:

  • 3 miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia
  • dedykowanego opiekuna
  • ciekawe zadania
  • dużą dawkę wiedzy
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego