Starszy specjalista UX

Talent Solution Etat  Gdziekolwiek

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR.   Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR  Consulting’.  Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej  wyższego iśredniego  szczebla  zarządzania oraz wykwalifikowanej doświadczonej  kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju  i  za granicą. Nr licencji: 7511

Dla naszego klienta, firmy z  branży  E-Biznes, poszukujemy kreatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista User Experience

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref. 130530_SSUE

Obowiązki  :

  • Praca koncepcyjna: akcje promocyjne, nowe e-usługi,  strategie e-marketingowe

  • Realizacja  /  nadzór  nad  wdrożeniem  usług  dla  Klientów

  • Badanie  user  experience,  prototypowanie  serwisów  internetowych  oraz  aplikacji

  • Konstruktywna analiza danych statystycznych i biznesowych

  • Prowadzenie  konsultacji  i  warsztatów  merytorycznych  dla  Klientów

  • Eksploracja  potrzeb  u  klienta  wykraczających  poza  realizowany  aktualnie  project

    Wymagania :

  • Minimum  2  letnie  doświadczenie  w  branży  e-biznes

  • Wyższe   wykształcenie   (preferowane   kierunki   powiązane   z   e-biznesem, e-marketingiem, designem, kognitywistyką,  technologiami internetowymi)

  • Doświadczenie  w  przeprowadzaniu  badań  usability

  • Doświadczenie  w  projektowaniu  serwisów  i/lub  aplikacji  (znajomość  Axure)

  • Umiejętność  i  doświadczenie  w  tworzeniu  raportów,  prezentacji

  • Zdolność  obsługi  i  trafnej  interpretacji danych z Google Analytics

  • Znajomość  jęz.  angielskiego  (fluent)

  • Bardzo  dobra  organizacja  pracy  własnej,  umiejętność  pracy  w  zespole

  • Innowacyjność,  optymizm

    Oferujemy :

  • Atrakcyjne  wynagrodzenie,  jasną ścieżkę rozwoju

  • Program  motywacyjny  „Symetria  najlepsza  dla  pracowników”

  • Satysfakcjonującą  i  kreatywną  pracę

page1image12040

Prosimy  o  przesłanie  CV  z  podanym numerem referencyjnym 130530_SSUE na adres: aplikacje@talentsolution.pl

Gwarantujemy  pełną  dyskrecję.  Zastrzegamy  sobie  możliwość  kontaktu  tylko  z  wybranymi  osobami.

Prosimy o  załączenie  do  aplikacji  następującej  klauzuli:

„Niniejszym  oświadczam,  że  wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  przez  Talent  Solution  z  siedzibą  w  Poznaniu  (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań),  agencję   doradztwa  zawodowego  ujawnioną  w  rejestrze  Marszałka  Województwa  Wielkopolskiego  pod  numerem  7511,    moich  danych  osobowych  w  celu przeprowadzenia  procesu  rekrutacji  (zgodnie  z  ustawą  z  dnia  29  sierpnia  1997  r. o ochronie danych osobowych - Dz.  U.  Z  2002r,  Nr  101,  póź.  zm.  926)."