Senior UX designer

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Chcesz pracować w zgranym zespole i tworzyć usługi cyfrowe? Dołącz do Centralnego Ośrodka Informatyki (Grupa Ministerstwa Cyfryzacji). Przed Tobą jedne z najważniejszych projektów w Państwie, tworzymy usługi dla obywateli oraz administracyjne dla kraju. Chcesz żeby żyło się wygodniej? Masz na to wpływ, bo z nami #cyfryzacjatofrajda

Obecnie poszukujemy osoby, która weźmie udział w naszych niepowtarzalnych projektach: małych, średnich jak również charakteryzujących się dużą złożonością (niektóre z nich planowane są nawet na kilka lat)

Zakres obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie projektu;
• Przygotowywanie procesów, architektury informacji, makiet interaktywnych prototypów aplikacji, tworzenie dokumentacji;
• Przeprowadzanie testów użyteczności;
• Do twoich odpowiedzialności będzie należeć dbanie o estetykę, detale i wysoką jakość projektów webowych, mobilnych oraz offline;
• Badania i analiza aktualnych trendów i rozwiązań;
• Ścisła współpraca z zespołami developerskimi i analitycznymi przy wprowadzaniu nowych funkcjonalności i rozwijaniu już istniejących.

Poszukiwane kompetencje:

• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych na podobnym stanowisku w dużej firmie lub agencji (portfolio);
• Samodzielność i umiejętność współpracy w zespole;
• Uczestnictwo w warsztatach projektowych;
• Pasja dla design, znajomość zasad UCD, HCI i trendów w projektowaniu usług cyfrowych;
• Wizjonerstwo przejawiające się umiejętnością doświadczenia zorientowanego na klienta na wielu poziomach, w sposób spójny i wykraczający w przyszłość;
• Asertywność i umiejętność racjonalnego bronienia swoich pomysłów (wizji);
• Znajomość programów do prototypowania (AXURE, ADOBE XD), mile widziana znajomość ADOBE PHOTOSHOP;
• Znajomość zasad budowy UI interfejsów i style – guide;
• Poczucie estetyki, umiejętność rysowania prototypowania schematów na papierze;
• Umiejętność spojrzenia na projekt uwzględniając użytkownika i kontekst biznesowy;
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Wiedza z obszaru IT i technologii związana z budową usług cyfrowych.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Elastyczny czas pracy 7-17;
• Nowoczesne biuro niedaleko Dworca Zachodniego;
• Udział w zróżnicowanych technicznie projektach;
• Dostęp do najnowszych technologii;
• Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników;
• Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie;
• Młody i otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom;
• Pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

CV i portfolio proszę kierować na adres e-mail: tomasz.mikulski@coi.gov.pl