Starszy Badacz UX

Centralny Ośrodek Informatyki Etat  Gdziekolwiek

Szukamy osób, które zasilą swoją wiedzą i energią szeregi Zespołu Badań i Rozwoju w niezależnym Departamencie Jakości e-Usług COI. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem, który tworzy nowoczesne, użyteczne i intuicyjne rozwiązania dla obywateli. Chcesz projektować doświadczenia milionów użytkowników e-usług? Dołącz do nas!
Zakres obowiązków:
  • udział w opracowaniu strategii badań oraz testów użyteczności i audytów e-usług realizowanych przez zespół
  • planowanie i prowadzenie badań potrzeb użytkowników nowych e-usług projektowanych przez COI
  • planowanie i prowadzenie testów użyteczności makiet oraz wdrożonych rozwiązań
  • opracowywanie narzędzi badawczych – jakościowych i ilościowych
  • opracowywanie i wizualizacja wniosków oraz rekomendacji z badań
  • prowadzenie warsztatów badawczych wewnętrznych oraz z udziałem Klienta
  • prowadzenie kreatywnych warsztatów z Użytkownikami
  • analiza i synteza danych pochodzących z różnych źródeł

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu badań, w tym badań UX
  • umiejętność samodzielnego planowania i kompleksowej koordynacji procesu badawczego (od rekrutacji użytkowników do raportu z rekomendacjami)
  • doświadczenie w prowadzeniu badań potrzeb użytkowników i użyteczności produktów cyfrowych (IDI, testy z użytkownikami, audyt ekspercki, mile widziane inne metody)
  • doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do prowadzenia badań zdalnych i zdalnych testów użyteczności
  • doświadczenie w projektowaniu badań ilościowych, min. badań kwestionariuszowych i/lub testów A/B
  • doświadczenie w zbieraniu i analizowaniu feedbacku od użytkowników
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów badawczych wewnętrznych i z udziałem Klienta
  • doświadczenie i chęć prowadzenia warsztatów z Użytkownikami
  • dobra znajomość metod design thinking lub innych metod wspierających prowadzenie warsztatów badawczych i projektowych (również w formie online)
  • umiejętność syntetycznego przedstawiania wniosków z badań nie tylko w postaci raportów
  • umiejętność prezentacji wniosków i rekomendacji, w zespole oraz dla Klienta
  • doświadczenie we współpracy z projektantami UX, także w testach makiet i prototypów

Dobrze, jeśli:

  • posiadasz w podstawowym zakresie umiejętności projektowania UX, w tym tworzenia makiet w dowolnym narzędziu
  • posiadasz doświadczenie w analityce webowej/produktowej
  • znasz narzędzia Google Analytics, Hotjar lub inne narzędzia o podobnym przeznaczeniu 🙂
Oferujemy:
  • warunki zatrudnienia (w tym poziom stanowiska) odpowiadające poziomowi zaprezentowanych kompetencji
  • zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę
  • udział w zróżnicowanych technicznie projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników
  • otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • możliwość pracy zdalnej, a dla fanów pracy hybrydowej/ stacjonarnej – nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego z opcją bezpłatnego parkingu
  • dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna i wczasy pod gruszą

Poziom: senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Weź udział w szybkim procesie rekrutacji:

  1. Wypełnij formularz aplikacyjny i dołącz swoje CV. Jeżeli posiadasz portfolio swoich projektów badawczych dołącz je również – chętnie się z nim zapoznamy.
  2. Jeśli będziesz pasować do profilu stanowiska Badacza UX – wyślemy Ci zadanie próbne.
  3. Zaprosimy Cię na spotkanie online, podczas którego przedstawisz nam swoją propozycję.
  4. W ciągu 2 tygodni powiadomimy Cię o wynikach rekrutacji.

zapraszam do aplikacji za pomocą formularza: https://kariera.coi.gov.pl/pl/starszy-badacz-ux,ja,1470