Specjalista Usability

Enovatis S.A. Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Enovatis S.A. to właściciel największych portali turystycznych w Polsce takich jak wakacje.pl, easygo.pl, last-minute.pl czy wypoczynek.pl. Należymy do największych firm e-commerce działających na Polskim rynku ze sprzedażą powyżej 135 milionów PLN. Ponad 10 lat działalności spółki pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera sprzedaży wycieczek zagranicznych w Internecie.

Zatrudniamy ponad 100 osób, stale się rozwijamy i poszukujemy obecnie do naszego zespołu Specjalisty Usability.

Opis stanowiska:

  • zbieranie i analizowanie potrzeb oraz zachowań użytkowników,
  • praca przy wdrażaniu nowych projektów firmy,
  • ciągła optymalizacja i dbałość o funkcjonalności serwisów WWW.

Wymagania:

  •  doświadczenie w tworzeniu makiet serwisów WWW,
  • znajomość narzędzi do prototypowania (np. Axure, Justoproto),
  • znajomość narzędzi do analityki webowej (Google Analytics),
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu aplikacji i stron WWW,
  • podstawowa znajomość HTML/ CSS, która umożliwia samodzielne przygotowanie prototypów,
  • umiejętność tworzenia diagramów UML,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość wdrażania własnych projektów,
  • możliwość odpoczynku w ciepłych krajach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres praca@enovatis.pl. Temat : „Specjalista Usability”