Staż na stanowisku Specjalisty ds. Usability

Janmedia Interactive Sp. z o.o. Staż  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Wymagania:

  • dobra znajomość technologii internetowych i zagadnień web design
  • podstawowa wiedza z zakresu użyteczności produktów interaktywnych
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • wykształcenie średnie lub wyższe, również w trakcie nauki

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi do projektowania interfejsów
  • znajomość metod i technik badawczych z zakresu użyteczności
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • audyty eksperckie, analizy produktów konkurencyjnych i opracowywanie wytycznych projektowych
  • budowanie architektury informacji aplikacji i serwisów WWW/mobilnych
  • projektowanie interakcji z użytkownikami
  • projektowanie prototypów
  • udział w testach z użytkownikami
  • przygotowywanie raportów z badań i analiz

W trakcie stażu oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie projektowania w metodyce User-Centered Design
  • udział w prowadzeniu serwisu www.webusability.pl
  • pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu stażu

Długość stażu: minimum 2 miesiące.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Skorzystaj z naszego formularza na stronie http://www.janmedia.pl/staz_usability.xml i wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.