Specjalista ds. Użyteczności (UX)

Opis oferty pracy

Realizowane zadania:

  • Przygotowywanie planu badawczego na podstawie wymagań funkcjonalnych, biznesowych oraz scenariuszy użycia systemu;
  • Realizacja złożonych testów użyteczności z użytkownikami końcowymi systemu;
  • Tworzenie nowych oraz audytowanie istniejących interfejsów aplikacji pod kątem ich spójności i użyteczności, dbałość o ergonomię projektowanych rozwiązań;
  • Wytwarzanie interaktywnych prototypów aplikacji;
  • Testowanie wytwarzanych rozwiązań;
  • Śledzenie nowych trendów związanych z projektowaniem stron internetowych;
  • Promowanie w zespołach wytwórczych standardów budowy struktury i wyglądu stron internetowych;

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość praktyk User Experience i ich zastosowania w projekcie;
  • Znajomość metod badawczych z zakresu User Experience np. wywiady IDI, Cognitive Walkthrough;
  • Znajomość technik warsztatowych np. Value Proposition Canvas, Cart Sorting etc.;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej;
  • Kreatywność i otwartość na zmiany;
  • Samodzielność;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania Techsmith Morae;
  • Znajomość specyfiki obszarów biznesowych realizowanych projektów;
  • Znajomość oprogramowania graficznego;
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę projektową oraz programistyczną w ramach wykorzystywanych w projektach/zespole technologiach.

Zapewniamy:

  • Poszerzenie wiedzy z zakresu User Experience Design;
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Dostęp do nowoczesnych technologii;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Indywidualną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na podany niżej adres.

Preferowany kontakt:  kariera@atena.pl

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska i lokalizację.

ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.
ul. Rzemieślnicza 33
81-855 Sopot

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r.  nr 101, poz.926 ze zm.)".