Specjalista ds. użyteczności

eSKY.pl S.A. Etat  Katowice, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie makiet stron i aplikacji internetowych;
  • Tworzenie oraz uzupełnianie dokumentacji działania interfejsu użytkownika;
  • Przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników;
  • Przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu UI serwisu wielkości eSKY.pl;
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu AI;
  • Umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi;
  • Bardzo dobra znajomość Axure;
  • Dobra znajomość Google Analytics;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami;
  • Umiejętność przygotowania projektów makiet do testów A/B;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość HTML, CSS i JavaScript pozwalająca ocenić realizowalność własnych projektów w tych technologiach;
  • Wiedza na temat najnowszych trendów w aplikacjach webowych i mobilnych.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole realizującym ambitne projekty;
  • Wynagrodzenie w przedziale od 6300-7800 zł brutto miesięcznie (umowa o pracę), uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym;
  • Perspektywy rozwoju wraz z dynamiczną ekspansją firmy na świecie;
  • Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Miejsce pracy: Katowice

Wzbudziliśmy twoją ciekawość?

Prześlij nam swoje CV wraz z informacją o zrealizowanych projektach na adres: pracait@esky.pl.

W tytule wpisz zdanie: "Rekrutacja ESKY Specjalista ds użyteczności"