Specjalista ds. UX Design / Graphic Designer (T-Mobile Usługi Bankowe)

Alior Bank SA Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.

T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to efekt strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku.

Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy w sektorze bankowym na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: URLU/0307/2017

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
  • projektowanie interfejsów i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych
  • przygotowywanie makiet aplikacji
  • projektowanie materiałów graficznych
  • tworzenie POS’ów do kanałów marketowych
  • tworzenie logotypów
  • tworzenie grafik na potrzeby Internetu
  • ścisła współpraca z analitykami biznesowymi w projektach
    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia:
      • w projektowaniu użyteczności zorientowanej na użytkownika (projektowanie serwisów web w technologii RWD – warunek konieczny)
      • w projektowaniu makiet, flow, struktur serwisów
      • w przeprowadzaniu analizy biznesowej
      • w przeprowadzaniu testów użyteczności
      • znajomość procesów UCD
      • dobra znajomość Axure RP
      • dobra znajomość pakietu Adobe CS
      • estetyczne i kreatywne podejście do tworzenia layoutów
      • ciekawe portfolio
      • mile widziane projektowanie serwisów e-commerce, Internet banking

     Oferujemy:

    • udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowo telekomunikacyjnej
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie do 8 tys. zł brutto)
    • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
    • realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia pod okiem ekspertów
    • szereg benefitów pozapłacowych

Proszę o wysłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz możliwym terminem rozpoczęcia współpracy na adres mailowy: rekrutacja@t-mobilebankowe.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.