Specjalista ds. UX

Enovatis S.A Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis oferty pracy

Jeżeli możesz pochwalić się swoimi projektami.
Jeżeli Google Analytics nie jest Ci obcy.
Jeżeli praca z serwisami generującymi milionowe sesje Cię nie przeraża…
to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Szukamy osób, które interesują się tematyką user experience chcą rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu,
  • Znajomość narzędzi do prototypowania ( mile widziany UxPin),
  • Znajomość narzędzi do analityki webowej (praca z Google Analytics to u nas codzienność ),
  • Podstawowa znajomość HTML/ CSS, która umożliwia samodzielne przygotowanie prototypów,
  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu aplikacji i stron WWW,
  • Chęć rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce.

Obowiązki:

  • Projektowaniem UX –  przeprowadzanie analiz i zbieranie wymagań,przygotowanie projektu (pracujemy na UxPin), tworzenie dokumentacji oraz analiza wyników testów a/b,
  • Praca przy wdrażaniu nowych projektów firmy,
  • Ciągła optymalizacja i dbałość o funkcjonalności serwisów WWW.

Co oferujemy:

  • Poligon doświadczalny – możliwość wdrażania swoich pomysłów na portalach o milionowym ruchu,
  • Dostęp do szkoleń i konferencji branżowych,
  • Możliwość odpoczynku w ciepłych krajach,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy w pozytywnie nastawionym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ona adres e-mail: praca@enovatis.pl (temat : "Specjalista ds. UX").