Specjalista ds. Usability

home.pl S.A. Etat  Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Opis oferty pracy

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie przy zadaniach związanych z usability lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych poparte portfolio,
  • umiejętność prototypowania i pracy z makietami,
  • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • znajomość trendów w projektowaniu aplikacji internetowych z uwzględnieniem zasad ergonomii,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej),
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość technologii front-end (HTML/CSS),
  • podstawowa umiejętność obsługi Adobe Photoshop,
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie architektury informacji,
  • tworzenie makiet interfejsów aplikacji oraz serwisów WWW,
  • przeprowadzanie badań i testów funkcjonalnych,
  • współpraca z architektami, grafikami i programistami przy tworzeniu aplikacji.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet socjalny,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • wyjątkową atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza https://home-pl.humanwayapp.com/o/TA9V6K