Specjalista ds. Usability

Janmedia Interactive Sp. z o.o. Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie analityczne, badawcze i projektowe z zakresu użyteczności
  • znajomość metodyk, technik i procesów projektowych związanych z użytecznością
  • doświadczenie w projektowaniu prototypów produktów interaktywnych
  • znajomość narzędzi do projektowania (Axure lub inny)
  • bardzo dobra znajomość technologii internetowych i zagadnień web design
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane prace
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami
  • doświadczenie z zakresu Responsive Web Design
  • aktywne uczestnictwo w społecznościach specjalistów użyteczności

Zakres obowiązków:

  • audyty eksperckie, analizy serwisów konkurencyjnych i opracowywanie wytycznych projektowych
  • analiza wymagań klienta
  • budowanie architektury informacji aplikacji i serwisów WWW
  • projektowanie interakcji z użytkownikami
  • projektowanie prototypów
  • testowanie z użytkownikami prototypów i działających produktów interaktywnych
  • przygotowywanie raportów z badan i analiz
  • komunikacja z klientem
  • udział w prowadzeniu serwisu www.webusability.pl
  • aktywny udział w procesie ofertowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • czynny udział w budowaniu strategii dla naszych klientów
  • mnóstwo satysfakcjonujących wyzwań
  • elastyczny czas pracy
  • wyjątkową atmosferę pracy w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Skorzystaj z naszego formularza na stronie http://www.janmedia.pl/kariera/usability_specialist.xml i wyślij nam swoje CV i list motywacyjny.