Specjalista ds. tłumaczeń

Praca na umowę / praktyki zawodowe w biuro tłumaczeń Supertłumacz

Szukasz zatrudnienia, jakie ułatwi Ci w pełni spożytkować Twoje kwalifikacje?

Zależy Ci na wysokiej kulturze pracy oraz miłej atmosferze?

Chcesz poszerzyć własne kompetencje pod okiem doświadczonych ekspertów?

Praca lub praktyki w biurze tłumaczeń Superłumacz (https://supertlumacz.pl) to perfekcyjna opcja właśnie dla Ciebie! Wyszukujemy ambitnych, inteligentnych osób, które dobrze posługują się jednym bądź kilkoma językami obcymi. Dzięki nam mogą skorzystać ze swoich kwalifikacji w czasie tłumaczenia różnorakich tekstów – nie wyłącznie dokumentów lub urzędowych pism. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów, przez to wykorzystujemy całkiem inne procedury pracy. Nie tylko tłumaczymy tekst z jednego języka na drugi, lecz zwracamy także uwagę na przesłanie, styl, wydźwięk itp.
Jako członek naszego zespołu rozwiniesz wszystkie posiadane umiejętności i osiągniesz prawdziwą satysfakcję z pracy. Jeśli zaś zdecydujesz się na praktyki, zadbamy o to, byś rzeczywiście mógł otrzymać u nas jak najwięcej nowej wiedzy oraz doświadczenia. Zapewniamy pracę/praktyki też w formie zdalnej!

Rodzaj umowy
• umowa o pracę,
• umowa o dzieło
• umowa zlecenie,
• umowa o praktyki zawodowe.

Zakres obowiązków

Tłumaczenie różnorodnych tekstów:

• z języka polskiego na język obcy,
• z języka obcego na język polski,
• z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności).

Wymagania:

• studia wyższe filologiczne lub inne,
• perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego,
• umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki,
• dyspozycyjność.

Mile widziane:

• własna działalność gospodarcza,
• znajomość programu Trados.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny należy kierować na adres mailowy: kontakt@supertlumacz.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych personalnych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi pretendentami. Więcej szczegółów odnajdziesz na naszej stronie: https://supertlumacz.pl/praca-i-praktyki/.