Specjalista ds. dostępności

Comarch Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? W codziennej pracy pragniesz odpowiadać za dostosowywanie rozwiązań IT dla osób o szczególnych potrzebach? Zatem czeka na Ciebie miejsce w naszym zespole! W sektorze e-Zdrowie poszukujemy Specjalisty ds. dostępności, który wie jak przeprowadzić audyt dokumentów cyfrowych i stron internetowych w oparciu o standard WCAG. A to wszystko dla branży telemedycznej. Nie zwlekaj, aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wiedza z zakresu WCAG 2.1
  • Doświadczenie w:
    • zakresie przeprowadzania audytów dostępności serwisów internetowych dla osób z niepełnosprawnościami
    • tworzeniu materiałów multimedialnych dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi lub wykorzystywania w swojej pracy multimediów dostosowanych do potrzeb i możliwości osób z niepełnosprawnościami
    • adaptacji materiałów dydaktycznych dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  • Dobra znajomości języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy

TWOJE ZADANIA

  • Przeprowadzanie audytu stron internetowych, aplikacji mobilnych i dokumentów cyfrowych i stron internetowych w oparciu o standard WCAG (Web Content Accessibility Guidelines)
  • Opracowywanie raportów końcowych ze wskazaniem błędów i rekomendacjami ich rozwiązania;
  • Stosowanie zaawansowanych funkcji edytorów tekstowych i edytorów plików PDF (np. Adobe Acrobat Pro) oraz oprogramowania wspomagającego

DLA CIEBIE

  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Praca w zgranym zespole przy produktach związanych oprogramowaniem dla medycyny i telemedycyny
  • Szansa nauki od najlepszych – w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez formularz na stronie: https://kariera.comarch.pl/praca/specjalista-ds-dostepnosci/