SEO expert

LogicAI Elastyczna  Gdziekolwiek

LogicAI to firma łącząca świat technologii, nauki i biznesu. Podstawowymi filarami naszej marki są wysokie kompetencje naszych specjalistów, nienaganna jakość świadczonych usług i produktów oraz zaufanie w relacjach jakie budujemy z naszymi kontrahentami. Poszukujemy osoby, która pomoże nam w ukazaniu siły i wyjątkowości LogicAI w internecie oraz w znaczący sposób przyczyni się do zwiększenia naszej widoczności w sieci. Jeśli marzysz o pracy dla solidnej marki, a SEO nie ma przed Tobą tajemnic, koniecznie daj nam znać!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość technicznych i contentowych aspektów pozycjonowania
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami Google (Search Console, Analytics) i innymi narzędziami analityki stron internetowych SEO
  • Wiedza praktyczna nt. funkcjonowania HTML, CSS i JavaScript
  • Konsekwencja i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Umiejętność kreacji i redagowania tekstów
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w optymalizacji treści i pozycjonowaniu treści na rynkach zagranicznych (USA i Kanada będą atutem)
  • (Opcjonalne) zainteresowanie tematyką sztucznej inteligencji i data science

Obowiązki:

  • Optymalizacja treści SEO
  • Tworzenie tekstów na stronę internetową i inne źródła pozycjonowania firmy w internecie
  • Techniczna optymalizacja strony internetowej
  • Budowanie linków zwrotnych do strony
  • Pozycjonowanie firmy na rynku polskim i zagranicznym (głównie USA, Kanada i Europa Zachodnia)
  • Analiza i optymalizacja istniejących artykułów

Oferujemy:

  • Pracę w jednym z najszybciej rozwijających się i najlepiej opłacanych sektorów na świecie
  • Możliwość rozwoju przy zróżnicowanych projektach
  • Możliwość wyboru formy i wymiaru zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Swobodę w organizacji pracy i wdrażanych inicjatywach
  • Pracę w luźnym i energicznym zespole 10% wymiaru pracy przeznaczonego na rozwój osobisty