Senior UX/UI designer

Santander Leasing SA Umowa o pracę lub B2B  Poznań, Wielkopolskie, Polska

Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing), firma będąca wieloletnim liderem finansowania maszyn i urządzeń, znajduje się w ścisłej czołówce firm leasingowych. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych Klientom z sektora małych i średnich firm oraz Klientom korporacyjnym. Głównym akcjonariuszem Santander Leasing S.A. jest Santander Bank Polska S.A., jeden z największych banków komercyjnych w Polsce, należący do Grupy Santander.

Twój zakres obowiązków
• Zbudujesz spójny standard UX/UI w różnych aplikacjach/serwisach
• Zaprojektujesz makiety, interfejsy serwisów WWW
• Sprawdzisz, czy to co projektujemy podoba się klientom
• Wiemy, że żadne rozwiązanie nie jest wieczne, będziesz je optymalizować zgodnie z trendami rynkowymi
• Ocenisz istniejące aplikacje i zaproponujesz zmiany
• Udzielisz się we wszystkich fazach cyklu rozwoju produktu – od odkrywania produktu i tworzenia pomysłów po projektowanie interfejsu użytkownika i testowanie przez użytkowników
• Weźmiesz udział w warsztatach z klientami, wywiadami z użytkownikami, interesariuszami oraz udziałem w kreatywnych burzach mózgów

Nasze wymagania
• Minimum 4-letnie doświadczenie przy zadaniach związanych z UX lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych
• Znajomość metodologii projektowania zorientowanej na użytkownika – umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia (umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi)
• Swoboda w obsłudze Axure/Figma/Sketch/Adobe XD lub innych programów wspomagających prototypowanie
• Wiedza dotycząca metodologii badań serwisów internetowych
• Doświadczenie w komunikowaniu się z osobami odpowiedzialnymi za technologię i biznes
• Umiejętność przygotowywania i prowadzenia testów A/B
• Znajomość zwinnych metodyk pracy

To oferujemy
• pracę w jednej z największych grup finansowych w Europie i na świecie dobrą atmosferę w miejscu pracy
• pracę w środowisku Google Workspace
• pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i nauki języków obcych, karty sportowe, dostęp do system kafeteryjnego)
• praca w modelu hybrydowym
• umowę o pracę lub B2B

Poziom: senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat