Senior UX/UI Designer

Empik Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Szukamy doświadczonego Projektanta UX/UI do zespołu UX w Grupie Empik. Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało projektowanie różnorodnych produktów cyfrowych w ramach Grupy Empik (m.in. serwis empik.com, aplikacja mobilna i inne).

Twoje przyszłe zadania:

  • Bieżąca identyfikacja potrzeb i rozwiązywanie problemów użytkowników serwisów i aplikacji Empik.com,
  • Współtworzenie koncepcji produktów razem Product Ownerami, specjalistami od technologii i innymi członkami zespołu;
  • Projektowanie interfejsów użytkownika – od wizji funkcji i formy, do UI;
  • Współtworzenie i rozwój design systemu dla produktów Empik.com,
  • Opieka nad produktem i jakością wdrożenia;
  • Mentoring mniej doświadczonych członków zespołu i wspólne usprawnianie wewnętrznych procesów,
  • Współpraca w zakresie opracowywania i prowadzenia badań jakościowych i ilościowych.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 4. lat doświadczenia jako projektant aplikacji i serwisów internetowych;
  • Umiejętności wypracowywania koncepcji rozwiązań odpowiadających na problemy biznesowe;
  • Znajomości zasad użyteczności;
  • Biegłości w posługiwaniu się narzędziami projektowymi takimi jak Figma, Adobe XD,Sketch;
  • Umiejętności tworzenia interaktywnych prototypów;
  • Świadomości tego na co pozwalają technologie front-endowe;
  • Umiejętności prowadzenia badań z użytkownikami (ilościowych i jakościowych);
  • Znajomości najpopularniejszych narzędzi analitycznych i badawczych;
  • Inicjatywy i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w projektach mobilnych i e-commerce;
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kreatywnych/Google Design Sprints;
  • Umiejętność tworzenia i rozwijania design systemów;
  • Wiedza z zakresu animacji i motion design.