Senior UX Researcher

RBL_ by Alior Bank Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

RBL_ działa na styku fintech i bankowości. To grupa specjalistów, powołana przez Alior Bank, których zadaniem jest eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami i rozwój doświadczeń klientów.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i realizacja testów użyteczności, badań eksploracyjnych, etnograficznych, prostych badań ilościowych
  • pisanie podsumowań z badań, przygotowanie prezentacji, omawianie wyników z zespołami z innych departamentów
  • konsultowanie projektów z projektantami i właścicielami biznesowymi
  • realizacja audytów UX i benchmarków
  • wykorzystywanie wiedzy do wspierania pracy teamu Service Design i UX Design
  • współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz ze startupami
  • organizacja i logistyka badań, współpraca z agencjami rekrutacyjnymi i badawczymi

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość metodologii badań, swobodny dobór adekwatnych metod i technik
  • ekspercka wiedza z zakresu zasad projektowania rozwiązań cyfrowych
  • doświadczenie pracy z klientem / właścicielem biznesowym oraz z projektantami UX
  • sumienność i dobry zmysł obserwacji
  • umiejętność analizy danych, syntezy i przedstawiania wniosków
  • dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • duża ciekawość i proaktywna postawa
  • dobre zorganizowanie i planowanie zadań związanych z pracą
  • mile widziane doświadczenie w pracy agencyjnej
  • mile widziana znajomość analityki webowej

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym laboratorium badawczym w Warsaw Spire
  • interesujące projekty związane z digitalizacją i innowacjami, duży wpływ na kierunek rozwoju jednego z czołowych banków w Polsce
  • możliwość zbierania doświadczeń z obszaru finansów i fintech
  • nowoczesne oblicze korporacji – łączymy korzyści dużej organizacji i start-up’ową otwartość i elastyczność
  • dofinansowanie do benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, sekcje sportowe, etc.)
  • udział w szkoleniach i konferencjach