Senior UX Researcher

Totamoney.pl Etat  Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Tworzymy Totalmoney.pl – w naszych rękach znajdują się największe portale i aplikacje internetowe dla finansowego e-commerce.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne, całościowe prowadzenie projektu badawczego (od rekrutacji osób badanych po raport końcowy),

  • współpraca z przedstawicielami różnych działów,

  • zarządzanie czasem własnym i innych badaczy.

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w badaniach UX w branży e-commerce,

  • doświadczenie w pracy z UX Designerami, a także w badaniach makiet,

  • umiejętność łączenia wiedzy pochodzącej z wielu źródeł,

  • wysoko rozwinięte zdolności łączenia danych jakościowych z ilościowymi,

  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów (szczególnie kickoff, badawczych),

  • umiejętność tworzenia rzeczowych i jednocześnie estetycznych raportów,

  • umiejętność upowszechniania wiedzy badawczej,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacji i asertywność,

  • terminowość, wysoko rozwinięta orientacja na szczegóły.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy dla marketingu, bankowości, home design,

  • znajomość Google Analytics, Hotjara, Figmy, Zoom, Miro, Typeform.

To oferujemy

  • pracę w zespole z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą,

  • dużą dozę samodzielności, możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszych serwisów – decyzje biznesowe podejmujemy w oparciu o badania i dane,

  • szkolenia czy konferencje – nie ma problemu!,

  • dbamy o naszych pracowników oferując dostęp do bezpłatnej prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne,

  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu (choć chwilowo pracujemy zdalnie).