Senior UX Konsultant

EDISONDA Umowa o pracę lub B2B  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Senior UX Konsultant

W EDISONDZIE pomagamy w rozwoju biznesu, projektując produkty i usługi cyfrowe. Szukamy konsultanta, który potrafi znaleźć złoty środek pomiędzy potrzebami użytkowników, oczekiwaniami biznesowymi, a wymaganiami technologicznymi. To o tobie? Dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy?

Know how – EDISONDA to 10 lat doświadczeń w realizacji różnorodnych projektów. Przychodząc do nas zyskasz dostęp do ogromnej ilości wiedzy i możliwość współpracy z ludźmi, którzy tworzyli branżę UX w Polsce.

Atrakcyjne wynagrodzenie – za dobrą robotę i zaangażowanie płacimy adekwatnym pieniądzem.

Samodzielność i decyzyjność – jako konsultant i lider będziesz mieć dużą swobodę we wdrażaniu swoich pomysłów, wpływ na przebieg projektów oraz przestrzeń do eksperymentowania w doborze technik i narzędzi.

Różnorodność i satysfakcję – będziesz mieć możliwość spełniać się w projektach realizowanych dla dużych, międzynarodowych klientów, ale też pomagać wdrażać innowacje w startupach. Wspólnie tworzymy strategie i rozwiązania, które mają znaczenie.

Standardowe i mniej standardowe benefity – ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia językowe, owoce, słodycze, superwygodne biuro, nowoczesny sprzęt i indywidualny budżet szkoleniowy (czasowy i finansowy), to tylko część dodatków, z których na co dzień korzystamy.

Fejm – jeśli lubisz i chcesz występować na konferencjach, meetupach i innych ważnych branżowych wydarzeniach, u nas zbudujesz wizerunek eksperta.

Dobre towarzystwo – w pracy spędzasz jedną trzecią życia, dlatego wychodzimy z założenia, że istotny jest kontakt z inspirującymi ludźmi z poczuciem humoru. W EDISONDZIE jest ponad czterdzieścioro!

Czego oczekujemy?

Co najmniej 5 lat doświadczenia w realizacji różnego typu projektów w różnorodnych branżach – chcemy być pewni, że bez względu na to czy będziesz mieć za zadanie zaprojektować proces zakupowy czy skomplikowaną strategię rozwoju innowacji, dobierzesz optymalny proces projektowy i najlepsze narzędzia.

Doświadczenia w byciu liderem – jednym z Twoich zadań będzie opieka merytoryczna nad projektami realizowanymi przez młodszych projektantów, a umiejętność przekazywania wiedzy i inspiracji jest tu podstawą.

Doświadczenia w pracy z klientem w roli konsultanta – szukamy lidera merytorycznego, który doskonale rozumie biznes, potrafi pracować warsztatowo, planować i realizować procesy projektowe oraz myśleć strategicznie.

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – realizujemy coraz więcej projektów dla klientów z zagranicy. Ważna jest dla nas płynna komunikacja po angielsku w mowie i w piśmie, wraz z umiejętnością poprowadzenia warsztatów i codziennej pracy w międzynarodowym zespole.

Bardzo dobrego warsztatu – przekona nas twoja doskonała znajomość technik i metod projektowych z zakresu User Centered Design i Design Thinking oraz swobodna praca z canvasami w formule jednodniowej i design sprint.

Umiejętności analitycznych – stanowisko Konsultanta UX wymaga doświadczenia w pracy z danymi oraz znajomości narzędzi, które umożliwiają ich zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie (SEO, Marketing automation, Google Analytics).

Znajomości trendów i otwartości na wyzwania – zmienna rzeczywistość w świecie nowych technologii sprawia, że musimy być cały czas na bieżąco, tego samego oczekujemy od Ciebie. AI, Fintech, Interfejsy głosowe, odpowiedzialne projektowanie… Oczekujemy, że będziesz mieć takie tematy na swoich radarach.

Kompleksowej wiedzy o projektach User Experience – bardzo ważna jest dla nas wiedza i doświadczenie w planowaniu i realizacji badań, oraz zrozumienie dla roli projektanta UI w zespole.

Doskonałych umiejętności komunikacyjnych – co najmniej połowa czasu pracy designera to rozmowy – z Klientami, podwykonawcami oraz kolegami i koleżankami z zespołu. Otwartość i jasne formułowanie myśli są tu więc kluczowe.

Na adres praca@edisonda.pl przyślij swoje CV.

Na końcu umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Na pewno odpiszemy na Twoją wiadomość!

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

Data publikacji: 10 Sty 2020

331 total views, 2 today Drukuj ofertę pracy