Senior UX Designer

Antal Elastyczna  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Dla klienta realizującego projekty głównie dla sektora medycznego we Wrocławiu poszukuje specjalisty na stanowisko Senior UX Designer.

Wybrany kandydat będzie współpracował z menedżerami produktu, naukowcami zajmującymi się problematyką behawioralną i programistami w ramach projektu z branży medycznej wspierających leczenie m.in. stwardnienia rozsianego.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem Projektantów UX i współpracy z analitykami.
  • Praca z członkami wyższego szczebla.
  • Współpraca z użytkownikami i innymi interesariuszami projektowanego rozwiązania.
  • Praca z zewnętrznymi ekspertami.
  • Budowa i rozwijanie zespołu.
  • Prowadzenie projektu od konceptu po wdrożenie.
  • Prowadzenie badań zachowań użytkowników i testów użyteczności.
  • Rozwój i utrzymanie dobrych praktyk stosowanych przez zespół.

Wymagania:

  • Najważniejsze jest doświadczenie jako UX Specialist/Expert/Designer – min. 5 lat i chęci w rozwoju również w kierunku zarządzania zespołem i procesami.
  • Portfolio lub próbki pracy demonstrujące doświadczenie tworzenia doskonałych rozwiązań projektowych skoncentrowanych na użytkowniku na wielu interfejsach i rozmiarach ekranu.
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne, w tym umiejętność przekazywania złożonych koncepcji projektowych w sposób jasny dla różnych odbiorców i na różnych poziomach organizacji.
  • Biegła znajomość narzędzi do projektowania, takich jak Photoshop, Illustrator, Fireworks, Visio i Dreamweaver.
  • Umiejętność prototypowania w HTML, JavaScript, CSS lub Flash.
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na różne platformy.
  • Płynny angielski: B2/C1.
  • Znajomość testów akceptacyjnych i testów A/B.
  • Otwartość na podróże służbowe – występują rzadko w wymiarze 1 tygodnia.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę o Pracę.
  • Praca w interesującym projekcie z doświadczonymi specjalistami.
  • Karta sportowa oraz prywatna opieka zdrowotna.
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym projekcie.

Budżet jest uzależniony od doświadczenia i kompetencji, dlatego proszę zgłaszać swoją propozycję wymagań finansowych.

Mój Klient jest nastawiony na długookresową współpracę ze specjalistami i w tym celu stwarza wyjątkowe możliwości rozwoju poprzez matrycowe podejście w zarządzaniu pracownikami. Dzięki takiemu nastawieniu, można liczyć na rozwój w zakresie technologii, ale również w ujęciu rozwoju hierarchicznego w zakresie zarządzania projektami, usługą, jakością lub w ramach organizacji.

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszam do kontaktu na lukasz.paraszczuk@antal.pl lub przez opcję "aplikuj" na Senior UX Designer .