UX Designer | Aplikacja mobilna

Plej Etat  Gdziekolwiek

Szukamy  UX Designera, super specjalisty od apek mobilnych. Swojego człowieka od projektowania pozytywnych doświadczeń. Kogoś, kto wyczaruje rozwiązania na miarę potrzeb użytkowników. Magika, który sprawi, że reakcje i odczucia związane z korzystaniem z przygotowanych przez nas rozwiązań będą pozytywne i spełnią oczekiwania odbiorców. Kto poprowadzi ich prosto do celu, którego poszukują!

Jakie będą Twoje zadania?

  • rozwój aplikacji selfcare-owej z obszaru telco,
  • współudział w budowaniu strategii i wizji naszego produktu – szukamy inspiracji i rozwiązań spoza konwencji rynkowych,
  • prowadzenie warsztatów z biznesem,
  • uczestnictwo w badaniach (przygotowywanie prototypów, opis scenariuszy, umiejętność przekładania wniosków na funkcjonalne rozwiązania),
  • pomoc we współtworzeniu i definiowaniu naszego design systemu.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w projektowaniu interfejsów mobilnych potwierdzonego portfolio,
  • dobrej znajomości Sketch’a, Google Analytics oraz Invision,
  • samodzielności – my określamy cel, Ty dobierasz rozwiązania,
  • głowy pełnej pomysłów – potrafisz je sprawnie prezentować i dobrze argumentować,
  • potrafisz współpracować z klientami oraz z zespołem projektowym.

Co możemy Ci zaproponować?

  • pracę w product teamie w biurze u klienta,
  • jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • formę zatrudnienia zależną od Twoich potrzeb,
  • pracę w młodym zespole w superatmosferze,
  • udział w projektach, które będą wyzwaniem zawodowym,
  • możliwość rozwoju – udział w szkoleniach i konferencjach.