Senior UX Designer

Autentika Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Autentika to wyjątkowy zespół specjalistów, który od 2005 tworzy projekty najwyższej jakości dla polskich i zagranicznych klientów. Wspieramy zmiany, budujemy rynkową przewagę korporacji i startupów, projektując i developując aplikacje web, mobile oraz e-commerce.

U naszych podstaw zawsze znajdziesz autentyczność, niekorporacyjną atmosferę oraz kulturę opartą na uczciwości i przejrzystości. Jesteśmy pionierami pracy zdalnej i jest ona wpisana w nasze DNA.

Kogo szukamy?

Aktualnie do zespołu Autentiki szukamy doświadczonego UX Designera. Jeśli masz kompetencje, które pozwalają zbudować kompleksowe doświadczenie użytkownika/czytelnika/klienta/kupującego w projekcie IT, to zachęcamy do aplikowania i podzielenia się z nami swoim doświadczeniem. Zbudujmy razem coś wyjątkowego!

Twoje obowiązki:

  • Odpowiedzialność za obszar UX w projektach naszych klientów.
  • Prowadzenie etapu poznania, wyrównanie stanu wiedzy.
  • Prowadzenie etapu idei, określenie rozwiązania i jego zakresu.
  • Projektowanie architektury informacji.
  • Projektowanie makiet.
  • Współpraca z analitykiem internetowym, researcherem (Ty dostarczasz brief, oni badają i dostarczają dane i wnioski)
  • Współpraca z UI Designerami, którzy Twoje makiety zamienią w projekty graficzne.
  • Współpraca z zespołem developerskim i konsultacje wdrażanych rozwiązań.
  • Proponowanie klientom nowych rozwiązań i kierunków rozwoju.

Nasze wymagania:

  • Przykłady zrealizowanych projektów, które nie pozostawiają złudzeń co do Twoich kompetencji – chcemy poznać Twoje portfolio!
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji.
  • Samodzielność – Ty zdecydujesz o metodach i narzędziach w projekcie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, który pozwala Ci na swobodną pracę z zagranicznym klientem.
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu Design Systemów.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Figma i/lub Sketch.

Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie na poziomie 14000-16000 zł netto (b2b).
  • 100% zdalny tryb pracy – pracujesz w dowolnym miejscu na świecie, z którego masz dostęp do internetu.
  • 20 dni płatnego urlopu w skali roku
  • Zajęcia z języka angielskiego – masz szansę poprawić swoje umiejętności językowe.
  • Wyjazdy integracyjne – raz w roku gdzieś w Polsce spotykamy się na wspólnej integracji!
  • Troskliwe podejście i wsparcie na każdym etapie pracy – pracujemy zespołowo i wspieramy się w codziennych zadaniach.
  • Dzielenie się wiedzą – cotygodniowe spotkania w stylu TED poszerzają horyzonty naszych projektantów i deweloperów.
  • Elastyczne godziny pracy – pierwsze „hello” pojawia się na Slacku około 6 rano, ale są tacy, którzy lubią się wyspać, dla nas to nie problem.
  • Work-life-balance- może dla niektórych to tylko hasło, dla nas to święta zasada! Lubimy pracować, ale lubimy też kreatywnie spędzać czas wolny dlatego nie praktykujemy nadgodzin.
  • 50% zwrotu sprzętu – płacimy połowę ceny za sprzęt potrzebny do pracy i na zawsze pozostaje on Twoją własnością (good deal!)

Poziom: senior, principal

Minimalny staż pracy: 5-10 lat

Jeżeli chcesz z nami pracować prześlij swoje aktualne CV oraz portfolio na adres: jobs@autentika.com

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Autentika (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”