Senior UX Designer

E Net Production Umowa o pracę lub B2B  Łódź, Łódzkie, Polska

Do firmy TERG S.A, działającej jako właściciel sklepów Media Expert,  poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko: UX Designer i przy współpracy z E Net Production (ENP) będzie wspierać rozwój Media Expert w obszarze e-commerce.  Praca możliwa bezpośrednio w siedzibie firmy TERG w Łodzi, Złotowie lub zdalnie.

Zadania na Twoim nowym stanowisku:

  • Opracowanie nowych koncepcji UX w oparciu o benchmarking i analizy rynku.
  • Przygotowywanie makiet, prototypów i ścieżek użytkownika.
  • Nadzór prac nad Twoim projektem, aby efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami.
  • Współpraca z biznesem, produkcją, analitykami.
  • Prowadzenie badań UX z użytkownikami i partnerami.
  • Proponowanie rozwiązań.

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu prototypów i makiet (dużym plusem będzie znajomość Figma).
  • Min. 4-letnie doświadczenie w zakresie UX (najlepiej w obszarze E-commerce).
  • Praktycznej znajomości procesów projektowych w oparciu o dane analityczne.
  • Doświadczenia we wdrażaniu tworzonych rozwiązań/funkcjonalności (bezpośrednia współpraca z Project Managerami i Developerami).
  • Znajomości GA i innych narzędzi analitycznych.
  • Umiejętność stawiania hipotez, pytań i prowadzenia dyskusji.
  • Znajomości podstaw HTML/CSS (możliwości i ograniczeń).
  • Znajomości jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Wykształcenia minimum średniego (najlepiej wyższego, kierunek techniczny).
  • Przedstawienie portfolio projektów komercyjnych.

Mile widziane

  • Znajomość JIRY.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy branży e-commerce.
  • Pracę w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.
  • Współpracę B2B lub umowę o pracę na pełny etat.
  • Możliwość pracy z biura w Łodzi/Złotowie lub pracę zdalną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w salonach Media Expert.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport.

Poziom: senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą linku: https://enetproduction.traffit.com/public/form/a/VVc0PQ==