Senior UX Designer

LUX MED Sp. z o.o. Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Poszukujemy projektanta doświadczeń użytkownika (UX Designera), który będzie z nami rewolucjonizował rynek prywatnej opieki zdrowotnej tworząc innowacyjne narzędzia cyfrowej obsługi Pacjenta.

Dołączysz do zespołu ekspertów w obszarze projektowania doświadczeń użytkownika, projektowania produktów cyfrowych, badań i analizy danych oraz UX writingu.

Nasza praca polega na stałym rozwoju i wdrażaniu nowych funkcjonalności Portalu Pacjenta LUX MED, z którego na co dzień korzystają setki tysięcy użytkowników.

Zadania:

  • Analiza i optymalizacja istniejących procesów i rozwiązań w obszarze UX.
  • Identyfikacja potrzeb i problemów użytkowników kanałów cyfrowych.
  • Organizacja i prowadzenie warsztatów design thinking z interesariuszami wewnętrznymi.
  • Definicja potrzeb i udział w badaniach z użytkownikami.
  • Projektowanie procesów samoobsługi Pacjentów.
  • Projektowanie ścieżek użytkownika oraz makietowanie rozwiązań zarówno dla aplikacji mobilnej, jak i portalu webowego.
  • Prototypowanie rozwiązań.
  • Stała współpraca z Działami IT, biznesem, Product Ownerami i Projektantami UI.

Wymagania:

  • Ponad 5-letnie doświadczenie w obszarze projektowania UX poparte portfolio zrealizowanych projektów, z którego dowiemy się jak identyfikujesz problemy i jak je rozwiązujesz.
  • Znajomość pełnego spektrum aktywności UX (eksploracja i ideacja, badania z użytkownikami, projektowanie ścieżek użytkownika, warsztaty design thinking, projektowanie architektury informacji, projektowanie i makietowanie lo-fi, testy z użytkownikami, analiza danych ilościowych).
  • Doświadczenie w projektowaniu zarówno rozwiązań webowych, jak i mobilnych (iOS, Android).
  • Pasja do projektowania i tworzenia rozwiązań zorientowanych na potrzeby użytkownika.
  • Praktyczna znajomość narzędzi do prowadzenia zdalnych warsztatów (Miro, FigJam), makietowania i prototypowania (Figma, Axure).
  • Umiejętności analitycznego myślenia, komunikacji, argumentowania przyjętych decyzji projektowych.
  • Znajomość narzędzi do prowadzenia projektów i wytwarzania dokumentacji w metodykach zwinnych (Jira, Confluence).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach projektowych (SCRUM, AGILE).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy nad projektami z obszaru opieki medycznej ubezpieczeniowej lub finansowej.

Oferujemy:

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole na styku biznesu i technologii w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Udział w projektach, które mają bezpośredni wpływ na Pacjentów i ich doświadczenia w korzystaniu z opieki medycznej.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce.
  • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego).

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 5-10 lat

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy: LINK.