Senior UX Designer

Wirtualna Polska Media S.A. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Wirtualna Polska Media S.A. – partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach.

Kim jesteśmy i co robimy?

  • Jesteśmy częścią zespołu Subscriptions & New Services w Wirtualnej Polsce. Zajmujemy się rozwojem usług cyfrowych, z których codziennie korzystają miliony użytkowników (m.in. WP Pilot, WP Poczta, Poczta o2 czy 1login od WP).
  • Pracujemy w zgodzie z filozofią Agile. Wierzymy w proste procesy i skuteczność działania. Łączymy zalety płynące z bycia częścią jednej z największych organizacji medialnych ze startupową kreatywnością i odwagą.
  • Stanowimy zgrany team specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach. Łączy nas wspólna pasja i chęć tworzenia takich produktów, z jakich sami chcielibyśmy korzystać.

Zakres zadań:

  • Projektowanie funkcjonalności w usługach streamingowych i pocztowych Wirtualnej Polski;
  • Tworzenie cross-platformowych rozwiązań na potrzeby serwisów webowych, aplikacji mobilnych i telewizyjnych;
  • Uczestniczenie w procesie projektowym na każdym jego etapie: od fazy researchu i zbierania wymagań, poprzez projektowanie funkcjonalności we współpracy z UI Designerem, aż po monitorowanie ich implementacji i optymalizację we współpracy z product ownerem;
  • Dbanie o użyteczność i dostępność projektów;
  • Bliska współpraca z zespołem: m.in. projektantów UX i UI, product ownerów, analityków, project managerów, developerów i właścicieli biznesowych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w projektowaniu serwisów internetowych i aplikacji mobilnych popartego portfolio;
  • Doświadczenia w pracy na różnych etapach procesu projektowego i współpracy z zespołem produktowym;
  • Praktycznych umiejętności przenoszenia swoich pomysłów na makiety w wersji lo-fi oraz hi-fi – używamy głównie Figmy;
  • Umiejętności stosowania narzędzi analitycznych w procesie projektowym: na co dzień używamy przede wszystkim Google Analytics i Hotjara;
  • Umiejętności zaprezentowania i uargumentowania proponowanych rozwiązań;
  • Znajomości rynkowych trendów i standardów dla usług streamingowych;
  • Znajomości standardów WCAG i zagadnień związanych z dostępnością interfejsów;
  • Samodzielności i zdolności organizacji własnej pracy.

Co oferujemy?

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę cywilnoprawną na czas określony z możliwością przedłużenia
  • Pracę w 100% zdalną
  • Elastyczne warunki i godziny pracy
  • Realny wpływ na rozwój produktów i usług, które docierają do milionów użytkowników
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, która wykorzystuje najnowsze technologie
  • Pracę w metodologii Scrum zgodnie z zasadami Agile i Craftsmanship Manifesto
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pomocą linku