Senior UX Designer

No Fluff Jobs Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

W ramach tej roli będziesz kluczową osobą biorącą udział w kreowaniu UX oraz badaniach doświadczeń naszych userów w ramach całej usługi nofluffjobs.com. Począwszy od etapu tworzenia koncepcji, poprzez prototypowanie i rysowanie wireframe-ów, udział w refinementach z Product Ownerem i działem IT, konsultacje na etapie testów i kończąc na monitorowaniu efektywności zastosowanych rozwiązań. Dodatkowo będziesz przeprowadzał badania UX, testy A/B proponowanych rozwiązań.

Codzienne zadania:

  1. Tworzenie wireframe-ów, prototypów dla produktów i usług nofluffjobs.com
  2. Przygotowanie flow aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe i prototypy
  3. Udział w refinementach, wspólne wypracowywanie rozwiązań UX / UI we współpracy z Product Ownerem i zespołem deweloperskim
  4. Udział w procesie projektowania usług od etapu definiowania koncepcji poprzez warsztaty wymagań wytwarzanie i wydanie usługi na rynek
  5. Dokumentowanie i analiza doświadczeń użytkowników, w tym praca na customer journey map
  6. Monitorowanie i raportowanie efektów wprowadzonych rozwiązań w ramach ustalonych metryk
  7. Przeprowadzanie badań UX, tworzenie person oraz analiza wyników

Proszę o składanie aplikacji poprzez link: https://nfj.traffit.com/public/form/a/RGZzPQ==