UI/UX Designer

Autentika Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Zespół Autentiki szuka UI/UX Designera. 100% zdalnie, jak cała firma od 2005 r. Nasi klienci to zarówno korporacje jak i rozwijające się startupy. Budujemy ich rynkową przewagę pod postacią cyfrowych produktów web i mobile.

Jeśli masz kompetencje do projektowania złożonych interfejsów, narzędzi online, aplikacji mobile, e-commerce, Design Systemów, umiesz pracować w parze z projektantem UX, wnosząc świeże spojrzenie do proponowanych makiet, to polecamy Twojej uwadze poniższe ogłoszenie.

Twoje obowiązki:

  • Projektowanie najwyższej jakości grafiki na podstawie makiet i założeń dostarczonych przez UX Designera,
  • Organizacja plików w formie uporządkowanych bibliotek wspierających spójność i szybkość realizacji projektu,
  • Poddawanie w wątpliwość, poszukiwanie lepszego, wywoływanie dyskusji wokół projektowanych rozwiązań,
  • Organizacja pracy, pozwalająca na bezproblemową współpracę z innymi członkami zespołów projektowych,
  • Nadzór nad jakością wdrożenia przygotowanych interfejsów,

Nasze wymagania:

  • Przykłady zrealizowanych projektów, które nie pozostawiają złudzeń co do Twoich kompetencji,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,
  • Wiedza z zakresu projektowania UX,
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w tworzeniu Design Systemów, UI Kitów,
  • Znajomość Figmya.

Oferujemy:

  • 10000-12000 netto (b2b),
  • W pełni zdalną pracę,
  • 20 płatnych dni wolnych w roku,
  • Sprzęt do pracy (o ile nie wolisz pracować na swoim),
  • Wymianę doświadczeń w 8-osobowym dziale projektowania.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz przykładowymi projektami z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: praca@autentika.pl

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”