Senior UI Developer

Antal Kontrakt B2B  Kraków, małopolskie, Polska

Do projektu z branży finansowej – integracja jednej z największych elektronicznych sieci płatniczych B2B z zestawem innych produktów bankowych należących do Klienta – poszukujemy Senior UI Developera (praca z 3 zespołami scrumowymi) w celu rozszerzenia istniejącego rozwiązania płatniczego, jego integracji z innymi liniami biznesowymi, migracji starego rdzenia do nowoczesnych technologii i budowania nowych funkcjonalności.
Z perspektywy technologii stary rdzeń jest napisany w technologii Java 7, a mechanizm raportujący jest w Crystal Reports (przeniesiony do Jaspera); Front- End to mieszanka Dojo i J2EE.
W trakcie realizacji projektu odbywają się krótkie wyjazdy służbowe do innych lokalizacji (Polska – Wrocław, Szczecin; USA – Wschodnie wybrzeże).

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w roli UI Developera.
  • Dobra znajomość JavaScript wraz biblioteką React.js (Backbone.js jest mile widziany).
  • Znajomość możliwości popularnych przeglądarek internetowych.
  • Umiejętność manipulacji DOM.
  • Doświadczenie w mentoringu młodszych UI Developerów.
  • Angielski B2+.

Obowiązki na stanowisku:

  • Udział w rozwoju i utrzymaniu architektury UI  systemu klasy enterprise.
  • Współpraca z inżynierami i zespołem po stronie klienta z USA.
  • Mentoring młodszych Developerów.
  • Udział w rozmowach technicznych i planowaniu release’u.

Oferujemy:

  • Długofalową współprace w oparciu o kontrakt B2B: 600 – 720 PLN + VAT/dzień roboczy.
  • Kartę multisport oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Pracę z doświadczonymi inżynierami w międzynarodowym projekcie.

Zainteresowany zapraszam do przesyłania aplikacji na lukasz.paraszczuk@antal.pl

Proszę o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z nowymi rozporządzeniami RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53–413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.