Senior UI Designer

No Fluff Jobs Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

W ramach tej roli będziesz kluczową osobą biorącą udział w kreowaniu UX i UI całej usługi nofluffjobs.com. Począwszy od etapu tworzenia koncepcji, poprzez prototypowanie udział w refinementach z Product Ownerem i działem IT, tworzenie mocków, konsultacje na etapie testów i kończąc na odbiorze po wdrożeniu i monitorowaniu efektywności zastosowanych rozwiązań. Istotne jest tutaj doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych zgodnych z najnowocześniejszymi trendami Mobile i Desktop.

Twoje zadania:

  1. Tworzenie przyjaznych oraz zgodnych z trendami interfejsów użytkownika dla produktów i usług nofluffjobs.com
  2. Przekładanie wizji z wireframeów na estetyczny UI
  3. Tworzenie i utrzymanie bibliotek wzorców w zakresie design systemu i brandbooka nofluffjobs.com
  4. Udział w refinementach, wspólne wypracowywanie rozwiązań UX / UI we współpracy z Product Ownerem i zespołem deweloperskim
  5. Szerzenie wzorców projektowych wśród zespołów utrzymujących i rozwijających produkty firmy
  6. Optymalizacja naszych landing page’y

Prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem linku: https://nfj.traffit.com/public/form/a/RGZ3PQ==