Senior UI Designer

Symetria UX Kontrakt B2B  Poznań, Wielkopolskie, Polska

W Symetrii badamy, projektujemy, konsultujemy, ulepszamy, iterujemy… I to z największymi graczami na rynku – polskim i zagranicznym – od największych banków, przez linie lotnicze po dostawców mediów oraz e-commerce. Szkolimy również z szeroko pojętego „UXa” oraz certyfikujemy w ramach międzynarodowego programu UX-PM.
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i rozwijamy się dalej, dlatego aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierać nasze kompetencje w zakresie UI:

nr ref. SUID/06/21
Zadania, jakie na Ciebie czekają:
  • rozwój oraz opieka nad zespołem projektantów UI
  • współpraca z ponad 30 specjalistami UX (projektanci i badacze)
  • współtworzenie standardów product design w naszym zespole
  • tworzenie interfejsów dla aplikacji desktop i mobile oraz rozbudowanych serwisów www dla marek, które zna każdy Polak
  • projektowanie style guide’ów oraz design systemów

Szukamy osoby, która:
  • chce oprócz realizacji ciekawych projektów rozwijać swoje kompetencje liderskie i mentorskie
  • posiada min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu UI
  • ma duże doświadczenie w pracy nad projektami oraz w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • biegle posługuje się oprogramowaniem Figma (lub Adobe XD, Sketch)
  • wie jak dostarczać materiały graficzne do wdrożenia
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim
  • mile widziane: umiejętność tworzenia ilustracji, ikon i animacji UI

W zamian oferujemy:
  • wynagrodzenie w kwocie 10 000 – 14 000 zł netto (B2B)
  • premię kwartalną uzależnioną od wyników finansowych firmy (do 4000 zł kwartalnie)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 3 000 zł rocznie
  • płatne dni wolne w wymiarze 20/26 rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • kartę Multisport Plus lub ubezpieczenie medyczne (a po roku pracy obydwa benefity gratis)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży w jednej z wiodących agencji UX w Polsce
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (w naszym biurze w Poznaniu obok parku Wilsona)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych – czekamy, aż Covid sobie pójdzie…
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk

Przykładowe projekty UI, nad jakimi pracowaliśmy w Symetrii:
  • całkowita przebudowa bankowości internetowej
  • projekt innowacyjnego interfejsu dla kas samoobsługowych
  • nowa odsłona serwisu www dla jednego z największych w Polsce telekomów
  • projekt redesignu sklepu www dla jednego z największych w Europie sprzedawców obuwia
  • rozwój interfejsów dotykowych, stosowanych w sklepach stacjonarnych europejskiej marki z branży fashion
  • budowa standardów projektowania UI dla aplikacji VR
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz link do portfolio lub list motywacyjny na adres praca@symetria.pl
W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: SUID/06/21.
W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”