Senior Project Manager

KnowledgeHub Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

KnowledgeHub to fundusz inwestujący w nowoczesne technologie o dużym potencjale rozwoju. Skupiamy ekspertów rynku specjalizujących się w obszarach: RTB, Big Data, Social Media, UX, Video, Mobile, narzędzia analityczne i badawcze.
W związku z rozwojem projektu z obszaru badań marketingowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagane kwalifikacje:

• Minimum 5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów pod katem UX
• Praktyczna znajomość metodologii prowadzenia badań marketingowych i narzędzi badawczych głównie z obszaru UX
• Doświadczenie w pracy z klientem zewnętrznym
• Umiejętność koordynacji pracy zespołu i ukierunkowania na osiąganie celów
• Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
• Asertywność i samodzielność w działaniu

Zadania:

• Zarządzanie zespołem projektowym zgodnie ze zdefiniowanymi celami
• Odpowiedzialność za rozwój strategii i koncepcji biznesowych
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Zarządzanie budżetem
• Rozwój produktów i narzędzi badawczych

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Samodzielność w działaniu i możliwość zdobywania doświadczeń w grupie spółek z branży mediów i nowych technologii
• Profesjonalny zespół i dobrą atmosferę pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
job@kowledgehub.pl
NR REF. KH/SPM/03