Senior Product Designer (Design System Team)

Bank Pekao S.A. Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Poszukujemy Product Designera do jednego z największych banków w Polsce, który będzie w zespole odpowiedzialnym za tworzenie i wdrożenie design systemu banku.

Szukamy osoby, która:

  • Brała udział przy tworzeniu co najmniej jednego Design Systemu
  • Rozumie ideę tworzenia Design Systemu oraz jego benefity
  • Potrafi umiejętnie tworzyć spójne zasady projektowe i język wizualny interfejsu oraz wdrożyć je w życie
  • Potrafi zrozumiale tworzyć dokumentację słowną interfejsu
  • Sprawnie komunikuje się z developerami i rozumie ich perspektywę
  • Ma doświadczenie w budowaniu interfejsów aplikacji oraz wiedzę o ich ograniczeniach
  • Zna narzędzia tj. Sketch, Principle, Pakiet Adobe
  • Potrafi tworzyć piękne animacje, które wspierają interfejs
  • Ceni sobie pracę w zespole, bardziej niż indywidualną

Obowiązki

  • Tworzenie komponentów: od etapu odkrywania potrzeb i zbierania wymagań po wsparcie we wdrożeniu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i wytycznych projektowych
  • Rozwój narzędzi ułatwiających pracę UX Designerom i developerom
  • Badania z użytkownikami
  • Projektowanie i facylitacja warsztatów projektowych

Co możemy zaoferować:

  • Praca na kontrakt B2B w pełnym wymiarze godzin za konkurencyjną na rynku stawkę
  • Kilkuosobowy zespół, który się wspiera i super się dogaduje
  • Holistyczne podejście do projektowania
  • Bycie częścią zespołu składającego się z doświadczonych profesjonalistów
  • Komputer służbowy Apple MacBook Pro
  • Możliwość pracy zdalnej

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Wyślij CV na maila: mariusz.posadowski2@pekao.com.pl

ps. 2-ka po nazwisku w mailu nie jest przypadkowa :)